generální partner akce:

Sobota: I., III., IV., VI., VII., VIII., FCI neuznaná plemena

Neděle: II., V., IX., X.


Sobota 1.9.2018

Skupina I.
Australský ovčák, Bílý švýcarský ovčák, Podhalaňský ovčák, Saarlosův vlčák              Iuza Beradze

Australská kelpie, Kolie, Sheltie, Šiperka, Welsh corgi                                                    Petra Márová

Australský honácký pes, Beauceron, Belgický ovčák, Československý vlčák            František Šimek

Bearded kolie, Bobtail, Border kolie, Briard                                                            Tibor Havelka (SK)

Ostatní nejmenovaná plemena sk. I.                                                                        Tibor Havelka (SK)


Skupina III.

Airedale, Americký staffordšírský terier                                                                    Miroslav Václavík

Bedlington, Border, Cairn, Český, Jack R., Kerry Blue, Lakeland, Manchester,
Norfolk, Norwich, Parson R., Skotský, Welsh terier                                              Gael Morison (JAR)

Bullterieři, Foxterieři, Irský, Irský Soft C.W., Německý lovecký, WHW terier           Dalibor Smékal

Staffordšírský bullterier                                                                                            Tuire Okkola (FIN)

Yorkshirre terier                                                                                                                Olga Dolejšová
Ostatní nejmenovaná plemena sk. III.                                                                             Olga Dolejšová


Skupina IV.
Jezevčík standard (všechny druhy srsti)                                                              Anna Rogowska (PL)

Jezevčík trpasličí a králičí (všechny druhy srsti)                                                 Anna Rogowska (PL)


Skupina VI.
Bassethound, Beagle, Bloodhound                                                                             Jan Coppens (NL)

Dalmatin, Rhodesian ridgeback                                                                  Christian Jouanchicot (FR)

Ostatní nejmenovaná plemena sk. VI.                                                                          Jan Coppens (NL)


Skupina VII.
Anglický, Gordon, Irský setr, Německý ohař krátkosrstý, Pointer                            Čestmír Šrámek

Český fousek, Výmarský ohař                                                                                          Luboš Šlapanský

Maďarský ohař                                                                                                                 Alena Brůžková

Ostatní nejmenovaná plemena sk. VII.                                                                       Miroslav Václavík


Skupina VIII.
Anglický špringršpaněl, Curly C., Flat C., Chesapeake B., Labrador retriever             Zdenka Jílková

Německý křepelák, Welššpringeršpaněl, Zlatý retriever                                  Jarmila Jindřichovská

Americký, Anglický kokršpaněl, Lagotto Romagnolo, Nova Scotia D.T. retriever,
Vodní psi                                                                                                                  Vladimír Piskay (SK)
Ostatní nejmenovaná plemena sk. VIII.                                                                Vladimír Piskay (SK)


FCI neuznaná plemena
Americký bulldog, Boerboel, Chodský pes                                                           Viera Staviarská (SK)

Americký bezsrstý terier, Pražský krysařík                                                                     Olga Dolejšová

Ostatní nejmenovaná plemena sk. NON FCI                                                        Viera Staviarská (SK)


Junior Handling Robert Kubeš


Neděle 2.9.2018

Skupina II.
Anatol.past.pes, Appenzel., Bernský salaš.pes, Landseer, Svatobernardský pes      František Šimek

Anglický mastif, Brazilská fila, Entlebuchský salaš.pes, Kanaánský pes, Kanárská
doga, Mallorská doga, Neapolský mastin, Německá doga                                               Vladimír Adlt

Anglický bulldog, Pinčové                                                                                           Miroslav Václavík

Argentinská doga, Bordeauxská doga, Bullmastif, Italský corso pes, Shar pei,
Tibetská doga                                                                                                          Viera Staviarská (SK)

Černý terier, Dobrman, Knírači, Německý boxer                                                    Tibor Havelka (SK)

Hovawart, Leonberger, Novofundlandský pes, Tosa inu, Velký šv. s.pes             Tuire Okkola (FIN)

Ostatní nejmenovaná plemena sk. II.                                                                         Miroslav Václavík


Skupina V.
Akita, Aljašský malamut, Americká akita, Grónský pes, Samojed, Sibiřský husky       Petra Márová

Basenji, Špicové                                                                                            Christian Jouanchicot (FR)
Ostatní nejmenovaná plemena sk. V.                                                          Christian Jouanchicot (FR)


Skupina IX.
Bišonek, Pekinéz, Pudl, Tibetský španěl a terier                                                 Anna Rogowska (PL)

Boloňský psík, Francouzský buldoček, Lhasa apso, Papilon, Phaléne                            Iuza Beradze

Boston terier, Coton de Tuleár, Čínský chocholatý pes, Mops, Shih tzu                        Robert Kubeš

Brabantík, Grifonci, Kavalír King Ch., King Charles španěl, Maltézák                         Olga Dolejšová

Čivava, Havanský psík, Japan chin                                                                                  Zdenka Jílková

Ostatní nejmenovaná plemena sk. IX.                                                                                 Iuza Beradze


Skupina X.
Afgán, Barzoj, Deerhound, Irský vlkodav, Saluki                                                Vladimír Piskay (SK)

Azavak, Greyhound, Italský chrtík, Whippet,                                                       Miroslav Guniš (SK)
Ostatní nejmenovaná plemena sk. X.                                                                     Miroslav Guniš (SK)


Junior Handling                                                                                                               Dalibor Smékal

Hlavní rozhodčí Miroslav Václavík

Pořadatel si vyhrazuje právo změny